Każdy kto chce poczuć się bezpiecznie w codziennych, nawet najbardziej prostych sprawach może skorzystać z naszej oferty. Niezależnie od tego czy należy zabezpieczyć VIP w podróży, czy podróż dziecka do szkoły nasza oferta jest dla Państwa elastyczna. W zależności od potrzeb klienta jest ona zindywidualizowana.

Jedną z wielu technik poprawiających bezpieczeństwo osób, jest wyposażenie osoby w pilota antynapadowego. W każdej chwili kiedy zajdzie taka potrzeba można skorzystać z pilota. Dzięki czemu z pomocą GPS-u nasza GIP (Grupa Interwencyjno – Patrolowa) dostaje precyzyjne informacje od DCSD (Dyżurny Całodobowego Stanowiska Dowodzenia) o miejscu przebywania osoby potrzebującej pomocy i natychmiast podejmuje interwencję.

Interwencja wcale nie musi być zarezerwowana wyłącznie dla sytuacji ekstremalnych, które wymagają ochrony fizycznej. Kiedy jest potrzeba precyzyjnego zlokalizowania nadajnika, możemy szybko i precyzyjnie ustalić jego położenie. Taka pomoc może dotyczyć np.: osób chorych na Alzheimera, które mogą zgubić drogę do domu i wtedy funkcja zlokalizowania ich z pomocą GPS (tzw. opaska informacyjna z nadajnikiem) jest bezcenna. Doskonale sprawdzi się ta oferta również w zabezpieczeniu np.: samochodów, urządzeń, maszyn i innego wartościowego mienia.